Muzikál Mamma Mia!

Česká republika - Praha

TIP NA FIREMNÝ ZÁJAZD.

Tento zájazd momentálne nie je v ponuke pre verejnosť /jednotlivcov/. V prípade dostatočného záujmu o zájazd vypíšeme termín a budeme Vás kontaktovať. Preto je potrebné urobiť rezerváciu bez termínu.


Jeden z najúspešnejších muzikálov založený na piesňach skupiny ABBA v českej verzii!


Program

Sobota

V skorých ranných hodinách odchody z nástupných miest (NM, PN, TT, SE). Rozchod v centre Prahy. Ubytovanie v hoteli. Odchod na Muzikál Mamma Mia! Večerná plavba loďou s večerou za príjemnej hudby. Príchod na hotel, osobné voľno.

Nedeľa

Po raňajkách odchod z hotela. Program podľa dohody – osobné voľno, Zoo Praha, Aquapalace Praha, Múzeum voskových figurín, Múzeum čokolády, rozhľadňa Petřín + zrkadlové bludisko, prehliadka so sprievodcom a iné. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.


Cena zahŕňa

 • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
 • parkovné autobusov
 • poistenie insolventnosti CK
 • služby technického sprievodcu
 • 1x ubytovanie v 4* hoteli s vlastným sociálnym zariadením
 • 1x raňajky
 • vstupenku na muzikál Mamma Mia!
 • 2-hodinovú plavbu loďou nočnou Prahou po rieke Vltava s večerou formou švédskych stolov + hudba
 • horúce nápoje /káva, čaj/
 • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
 • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


Referencie

Keď som sa dozvedel, že pôjdeme na výlet so zatiaľ nie veľmi známou agentúrou som mal spočiatku zmiešané pocity, tie sa však rozplynuli už pri prvom kontakte s našou delegátkou. Okom účastníka zájazdu, ktorý už čo-to a nebolo toho málo s rôznymi agentúrami precestoval, musím uznať že BARTOTRAVEL je síce začínajúca no určite nie začiatočnícka cestovka. Jak organizačne, tak programovo skvele zvládnutý pobyt v Prahe ma uistil o tom, že táto cestovka má pred sebou veľké veci a ja, jediné čo môžem, tak len ju odporučiť mojim známym i neznámym. Pesničky Abba v českej verzii muzikálu Mamma Mia roztlieskali celú kongresovú sálu. Zábava pokračovala na nočnej plavbe loďou po Vltave s večerou, ktorá bola skvelým zavŕšením prvého dňa. Druhý deň niektorí užívali krásy Prahy a niektorí navštívili pražskú Zoo. Pohodlný luxusný autobus, milí a ochotní páni šoféri, výborné vedenie a organizovanie ľudí zo strany delegátky zájazdu p. Veroniky Balejovej prispievalo k celkovej pohode a ničím nerušenému priebehu pobytu. Dostatočné množstvo prestávok ako aj čerešnička na torte v podobe grátis podávanej kávy alebo čaju sú taktiež príjemným osviežením či už na ceste do Prahy alebo iných pripravovaných destinácií či je to Krakow, Budapesť alebo napríklad Barcelona. BARTOTRAVEL je to, čo som už dlho hľadal a som rád že som našiel práve u nás v Senici.

Pavel

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci