Vianočná Praha

Česká republika

Vianočná Stovežatá čaká len na Vás! Je porovnateľná s vianočnými trhmi v Berlíne, Bruseli, Mníchove alebo Štokholme.


Program

1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách z nástupných miest (NM, PN, SE, príp. TT). Príchod do Prahy okolo obeda. V poobedňajších hodinách prehliadka historického centra Prahy s miestnym sprievodcom: Hradčany, Katedrála sv. Víta, Zlatá ulička, Kostol sv. Mikuláša, návšteva vianočných trhov na Staromestskom námestí, resp. Václavskom námestí s bohatým kultúrnym programom, osobné voľno. Ubytovanie v hoteli.

2. deň

Po raňajkách odchod a odhlásenie z hotela. Individuálna prehliadka historického centra mesta: Staromestské námestie, Karlov most, Václavské námestie. Osobné voľno na nákupy alebo stravovanie. V poobedňajších hodinách odchod z Prahy, návrat na Slovensko vo večerných hodinách.


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • sprievodcovské služby
  • 1x ubytovanie v 3*/4* hoteli s vlastným sociálnym zariadením
  • 1x raňajky formou švédskych stolov
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


TIP NA FIREMNÝ ZÁJAZD.


Vianočné trhy v Prahe sú najmä na Staromestskom námestí, kde je umiestnený hlavný stromček a na Václavskom námestí. Tieto pražské trhy bodujú v čitateľskej ankete amerických novín USA Today o titul najkrajších vianočných trhov sveta. Tvrdý alkohol v pražských stánkoch nenájdete no stále si môžete pochutnať na varenom víne či medovine, ktoré vyjde cca 2 €. Tak ako všade klobásy a iné pochutiny, ale určite nezabudnite ochutnať ten pravý český trdelník!


V prípade záujmu o Vianočnú Prahu s muzikálom Muž se železnou maskou prosím rezervujte tento zájazd na 1.-2.12.2018 Muzikál Muž se železnou maskou. Cena na osobu je 120,- € vrátane vstupenky na muzikál!

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby