Vianočný Český Krumlov a Budejovice

Český Krumlov, České Budejovice

Program

1. deň

Odchod v skorých ranných hodinách z nástupných miest (časy upresnené v pokynoch 1-2 týždne pred zájazdom).

V obedňajších hodinách príchod do Českého Krumlova, kde Vám najväčšie miestne perly ukážu lokálny sprievodcovia. Návšteva vianočných trhov v Českom Krumlove. Vo večerných hodinách presun do Českých Budejovíc a následné ubytovanie v 4* hoteli.

2. deň

Raňajky formou švédskych stolov, po raňajkách odhlásenie a odchod z hotela. Miestni sprievodcovia Vás zoznámia s tým najkrajším z Českých Budejovíc a na záver si tu užijete vianočné trhy. Okolo 16tej odchod z ČR a plánovaný príchod na Slovensko je v neskorších večerných hodinách.


Navštívime zámok Český Krumlov, ktorý je po Pražskom hrade najrozsiahlejší zámocký areál v Česku. V letnej sezóne sa v unikátnom otáčavom hľadisku pravidelne hrajú divadelné hry, opery i balet. V blízkosti Českého Krumlova je aj metropola celého regiónu – České Budejovice, nazývané aj mestom piva. Tu budeme nocovať v najväčšom kongresovom 4* hoteli v Juhočeskom kraji. Lákadlom pre turistov je však najmä jedno z najkrajších námestí v celých Čechách - štvorcové námestie Přemysla Otakara II., v strede ktorého sa nachádza Samsonova fontána z 18. storočia. Len pre zaujímavosť, neďaleko fontány je do zeme vsadení tzv. „blúdny kameň", označujúci miesto, kde stávala v stredoveku šibenica. Spomedzi ďalších tipov na návštevu spomeňme aj zámok Hluboká nad Vltavou, kde bola kedysi nakrútená rozprávka Pyšná princezná. Určite sa máte na čo tešiť!


Cena zahŕňa:

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom (bezplatné nástupné miesta: NM, PN, TT, SE)
  • 1x ubytovanie v 4* hoteli
  • 1x bohaté raňajky formou švédskych stolov
  • služby miestneho sprievodcu (v českom jazyku)
  • služby technického sprievodcu
  • horúce nápoje (káva, čaj)
  • miestenka + 7,- € (nie je v cene zájazdu)
  • poistenie liečebných nákladov (nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK)

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci