Vianočný výpredaj v Budapešti

Maďarsko - Budapešť

Nákupný zájazd zameraný na povianočné výpredaje v hlavnom meste Maďarska. Či už uprednostňujete klasické obchodné ulice alebo chcete mať radšej všetko pod jednou strechou, v Budapešti si to pravé zaručene nájdete.


Program

Odchody v skorých ranných hodinách z nástupných miest (NM, PN, TT, SE, príp. BA). Po príchode návšteva obchodných domov podľa dohody (Váci 1, WESTEND CITY CENTER, Corvin, Árkád, MAMMUT, ARÉNA PLAZA, Campona) a nákupy na Fashion Street, Vörösmarty tér, Váci ucta...

Na prvý pohľad sa obchodná ulica Fashion Street môže zdať trochu krátka, ale aspoň sa veľmi neunavíte a pohodlne tu nakúpite svetové módne značky, ako sú Furla, Hugo Boss, Mexx, Lacoste, Tommy Hilfiger, Sisley alebo Benetton. Na námestí Vörösmarty sa usídlili cenovo výhodnejšie značky, ako sú Pull&Bear, Stradivarius a H&M.

Z námestia Vörösmarty môžete nerušene pokračovať na obchodnej ulici Váci s pestrou ponukou obľúbených predajní, napr. Promod, Zara, Swarovski, L'Occitane, Douglas, Springfield, Salamander, Mango, Women's secret a Triumph.

Príchod na Slovensko v neskorých večerných hodinách.


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • služby slovensko-maďarského sprievodcu
  • horúce nápoje /káva, čaj/
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci